چرا کار با بخش حمل و نقل چایناپرایس۲۴ مفید است؟

چرا کار با بخش حمل و نقل چایناپرایس۲۴ مفید است؟

چرا کار با بخش حمل و نقل چایناپرایس۲۴ مفید است؟

چرا کار با بخش حمل و نقل  چایناپرایس۲۴ مفید است؟

چرا کار با بخش حمل و نقل  چایناپرایس۲۴ مفید است؟ ، بسیاری از فرستنده‌ها هستند که تصمیم می‌گیرند تمام فرآیندهای حمل و نقل و اسناد را در داخل انجام دهند، جایی که مستقیماً با خط حمل و نقل، خط هوایی یا حمل‌کننده سروکار دارند.  در حالی که اشخاصی هستند که تمام امور حمل و نقل خود را به یک متخصص حمل و نقل شخص ثالث، معمولاً یک کارگزار حمل و نقل یا یک حمل و نقل کالا یا شخص ثالث (۳PL) می سپارند.

مشارکت با یک کارگزار حمل و نقل چه سودی دارد؟

بسیاری از فرستنده‌ها گزینه ۳ را انتخاب می‌کنند، جایی که از بهترین هر دو بهره می‌برند . آخرین فناوری برای  اصالت کالا/زمان واقعی همراه با تخصص یک کارگزار حمل‌ونقل.

در حالی که مزایای مختلفی برای یک فرستنده وجود دارد، سه مورد از نکات زیر در فهرست مزایای ما قرار دارند.

تخصص و تجربه – با یک کارگزار حمل و نقل که محموله های شما را انجام می دهد، به طور خودکار یک متخصص موضوع را در تیم خود منصوب کرده اید.  یک باربری یا یک کارگزار درک بهتری از بازارها، مقررات و انطباق با آن دارد.  آنها با تغییر مداوم مسیرها، ظرفیت ها، تعرفه ها و الزامات ویژه، در صورت وجود، بسته به نوع محموله شما آشنا هستند. آنها همچنین می توانند از حمل و نقل کالاهای خطرناک، کالاهای حجیم و تجهیزات مراقبت کنند. یک کارگزار حمل و نقل مانند چایناپرایس۲۴ هم تجربه و هم تخصص برای رسیدگی به انواع محموله ها، در تمام مناطق اصلی و ارائه خدمات و راه حل های اضافی، در صورت نیاز دارد.

این مطلب توسط گروه تجاری چایناپرایس۲۴ گردآوری و منتشر شده است، بازنشر با ذکر منبع بلامانع است.

تخصص و تجربه – با یک کارگزار حمل و نقل که محموله های شما را انجام می دهد، به طور خودکار یک متخصص موضوع را در تیم خود منصوب کرده اید.  یک باربری یا یک کارگزار درک بهتری از بازارها، مقررات و انطباق با آن دارد.  آنها با تغییر مداوم مسیرها، ظرفیت ها، تعرفه ها و الزامات ویژه، در صورت وجود، بسته به نوع محموله شما آشنا هستند. آنها همچنین می توانند از حمل و نقل کالاهای خطرناک، کالاهای حجیم و تجهیزات مراقبت کنند.

یک کارگزار حمل و نقل مانند چایناپرایس۲۴ هم تجربه و هم تخصص برای رسیدگی به انواع محموله ها، در تمام مناطق اصلی و ارائه خدمات و راه حل های اضافی، در صورت نیاز دارد.

کارایی و چابکی – صنعت لجستیک می‌تواند بسیار ناپایدار باشد و تغییرات پویا را ببیند. مواقعی وجود دارد که نیاز لجستیک شما ممکن است تغییر کند، اما حمل‌کننده شما قادر به پاسخگویی به آن نیست.  در این مرحله، یک کارگزار باربری با تجربه ممکن است بتواند راه حل هایی را ارائه دهد – به لطف چابکی آنها.  از طرف دیگر، یک کارگزار باربری نبض بازار را درک می کند، بنابراین می تواند به شما کمک کند تا برنامه ها و مسیرهای حمل و نقل خود را برای حداکثر کارایی در زمان بندی حمل و نقل برنامه ریزی کنید.  Chinaprice24.com یک مدیر حساب، یک نقطه تماس واحد برای همه مشتریان خود اختصاص می دهد تا اطمینان حاصل کند که یک خط ارتباطی، درک، پشتیبانی و در نتیجه کارایی برای نیازهای تدارکات شما وجود دارد.

در ادامه :

شبکه گسترده و دسترسی – یک شرکت حمل و نقل یا یک شرکت ۳PL روابطی با نمایندگان، خطوط کشتیرانی، خطوط هوایی و حمل و نقل برقرار کرده است که می تواند برای شما مفید باشد، زیرا آنها بررسی شده اند و زودتر با کارگزار کار کرده اند، و کارگزار حمل و نقل شما این کار را خواهد کرد. مزایا و معایب هر کدام را بدانید.  علاوه بر این، ۳PL ها همچنین دارای نمایندگی های متعدد در سراسر جهان هستند و بنابراین می توانند حمل و نقل، تجارت متقابل و ترخیص کالا را در بسیاری از مقصدها تسهیل کنند.  این شبکه و دسترسی یک کارگزار حمل و نقل می تواند به شما کمک کند کالاهای خود را در هر نقطه از جهان ارسال کنید.  این همچنین می‌تواند به این معنی باشد که احتمالاً به دلیل روابط کاری محکم و نزدیک آنها با شرکت‌های حمل‌ونقل و حجم کلی که حمل‌ونقل را تسهیل می‌کنند، هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

۳PL مانند   چایناپرایس۲۴ دارای یک شبکه نمایندگی گسترده است و به مشتریان خود در حمل و نقل در تمام بنادر، فرودگاه ها و مناطق اصلی در سراسر جهان کمک می کند.

چاینا پرایس۲۴ شرکت  یکپارچه لجستیک – شریک حمل و نقل شما میباشد.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    G-865CV083QL

    منوی اصلی