مالیات و عوارض در گمرک امارات چگونه است ؟

مالیات و عوارض در گمرک امارات چگونه است ؟

یکی از سوالات اصلی که مشتریان ما همیشه در مورد ترخیص کالا از گمرک در امارات می پرسند در مورد هزینه های گمرکی و عوارض و مالیات است.

مالیات و عوارض در گمرک امارات چگونه است ؟

مالیات و عوارض در گمرک امارات چگونه است ؟ ، سفارش تحویل از یک نماینده حمل و نقل به یک شرکت دارای مجوز در امارات متحده عربی؛ بارنامه اصلی (برای بنادر) یا بارنامه اصلی هوایی برای محموله هوایی اصل فاکتور از صادرکننده خطاب به یک واردکننده مجاز در کشور با جزئیات مقدار کل، توضیحات کالا، و  ارزش کل برای هر کالا کپی مجوز تجارت خریدار و فروشنده، گواهی مبدأ تایید شده توسط اتاق بازرگانی در کشور مبدا با ذکر مبدا کالا، گواهی حمل و نقل، لیست بسته بندی دقیق: وزن، روش بسته بندی و کد HS برای هر کالای جداگانه موجود در محموله؛ اسناد حمل و نقل که برای ترخیص واردات مورد نیاز است مالیات ها و عوارض در امارات متحده عربی.

هزینه های گمرکی :

یکی از سوالات اصلی که مشتریان ما همیشه در مورد ترخیص کالا از گمرک در امارات می پرسند در مورد هزینه های گمرکی و عوارض و مالیات است. به طور معمول، محموله هایی که ارزش آنها کمتر از ۱۰۰۰ درهم است، بدون عوارض و مالیات وارد می شوند. و هدایای حمل شده توسط مسافرانی که به امارات سفر می کنند و ارزش آنها از ۳۰۰۰ درهم بیشتر نباشد نیز مالیات و عوارض گمرکی رایگان است.اما برای سایر کالاهای عمومی و بازرگانی، عوارض گمرکی تا ۵ درصد ارزش CIF اکثر محصولات تعیین شده است.

ما خوشحالیم که اطلاعات اولیه و راهنمایی در مورد مالیات و عوارض در گمرک امارات به شما ارائه دهیم.

اما اگر کالایی را برای اهداف تجاری وارد می کنید، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

کسب و کار که در امارات ثبت شده است خواه شرکت در سرزمین اصلی یا در منطقه آزاد کالاهای در حال جابجایی به ثبت رسیده باشد، مبدأ و مقصد کالاهای منتقل شده در قراردادهای تجاری بین امارات متحده عربی و کشور دیگر اما توجه داشته باشید که محصولات الکلی مشمول ۵۰% عوارض و محصولات دخانیات ۱۰۰% عوارض گمرکی ارزیابی می شوند.

سایر مواردی که باید در مورد واردات از چین به امارات متحده عربی انجام دهید این است که حقوق گمرکی بر اساس ارزش CIF محصول محاسبه می شود.

اگر فکر می کنید روند ترخیص کالا از گمرک در امارات پیچیده است یا مجوز خاصی برای واردات کالاهای خود از چین به امارات ندارید چایناپرایس۲۴ می تواند به شما کمک کند، لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای گمرک امارات :

بارنامه اصلی (برای بنادر) یا بارنامه اصلی هوایی برای محموله هوایی. اصل فاکتور از صادرکننده خطاب به یک واردکننده مجاز در کشور با جزئیات مقدار کل. توضیحات کالا. و  ارزش کل برای هر کالا .کپی مجوز تجارت خریدار و فروشنده. گواهی مبدأ تایید شده توسط اتاق بازرگانی در کشور مبدا با ذکر مبدا کالا. گواهی حمل و نقل. لیست بسته بندی دقیق.

لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

پیشنهادات

گروه تجاری چاینا پرایس 24 با سالها تجربه همراه همیشگی شماست.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    G-865CV083QL

    منوی اصلی