بنادر مهم امارات متحده عربی کدامند ؟

بنادر مهم امارات متحده عربی کدامند ؟

بنادر امارات متحده عربی مراکز بین‌المللی و منطقه‌ای هستند و عاملی اساسی در رشد اقتصادی و تسهیل تنوع اقتصادی هستند.

بنادر مهم امارات متحده عربی کدامند ؟

بنادر مهم امارات متحده عربی کدامند ؟ ،مهمترین فعالیت بخش فروش در مجموعه چایناپرایس۲۴، در زمینه های فروش عمده قطعات الکترونیک،‌ ابزار آلات و ‌تجهیزات آزمایشگاهی و نرم افزارهای برق و الکترونیک و دیگر کالاها متمرکز شده است. دفتر فعال در کشور چین شهر شنزن خدماتی همچون منبع یابی، حمل و ترانزیت، حواله ، ترخیص ، تنظیم و ثبت سفارش ارائه می‌دهد ، برای اطلاع از قیمت های به روز با سایت Chinaprice24.com تماس حاصل فرمایید.

بنادر امارات متحده عربی مراکز بین‌المللی و منطقه‌ای هستند و عاملی اساسی در رشد اقتصادی و تسهیل تنوع اقتصادی هستند.

چایناپرایس۲۴ با خدمات حمل و نقل دریایی از تمام بندرهای چین به بندر اصلی امارات متحده عربی مانند جبل علی (AEJEA)، بندر خلیفه (BHKBS)، خور فکان (AEKLF)، زاید (AEAUH)، بندر راشد (AEDXB) می تواند بهترین خدمات حمل و نقل دریایی را ارائه دهد.  با قیمت رقابتی برای همه مشتریانی که از چین به امارات با دریا وارد می کنند.

اکثر مشتریان چایناپرایس۲۴ ترجیح می دهند از بندر دریایی جبل علی استفاده کنند زیرا بندر جبل علی بزرگترین بندر ساخته شده توسط بشر در جهان است و این بندر در ۱۳۴ کیلومتر مربع زمین گسترده شده و به ۶۷ اسکله مجهز است.

بندر جبل علی، که توسط DP World، منطقه امارات متحده عربی اداره می شود، بزرگترین در خاورمیانه و تاسیسات شاخص مجموعه DP World با بیش از ۷۸ پایانه دریایی و داخلی در شش قاره است.

قابلیت های لجستیکی در بندر جبل علی:

به طور کلی، حمل و نقل دریایی محبوب ترین انتخاب برای حمل و نقل بین المللی بار با وزن بیش از ۲۰۰ کیلوگرم است. و اولین دلیل این است که ارسال بسته با دریا مقرون به صرفه است و مشتریان می توانند در هزینه خود صرفه جویی کنند – هر روز هزار تن محموله از چین به امارات ارسال می شود. اما شاید مشتریان با حمل و نقل هوایی بتوانند در زمان خود صرفه جویی کنند، اما فراموش نکنید که نرخ حمل و نقل نسبت به حمل و نقل دریایی از چین به امارات بیشتر است.

نوع و اندازه کالا

یکی دیگر از مواردی که بر حمل و نقل دریایی تأثیر می گذارد، اندازه کانتینر است.  ما اندازه های مختلف کانتینر داریم که مشتریان می توانند با توجه به اندازه و حجم محموله یکی از آنها را انتخاب کنند.

بنابراین اگر می‌خواهید از بهترین سایز کانتینر برای حمل و نقل از چین به امارات استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم با تیم تجاری چاینا پرایس۲۴ تماس بگیرید، کارشناسان ما پس از محاسبه وزن و حجم محموله شما می‌توانند به شما بگویند که چه اندازه کانتینر برای شما مناسب است.

پیشنهادات

اکثر مشتریان چایناپرایس۲۴ ترجیح می دهند از بندر دریایی جبل علی استفاده کنند زیرا بندر جبل علی بزرگترین بندر است.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    G-865CV083QL

    منوی اصلی