با چایناپرایس 24 حــــمل ســـریع، دقـــت واطمــــینان را تجــــربه کـــنید

حمل و نقل دریایی، هوایی و زمینی

گروه تجاری چایناپرایس 24

حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی یکی از سریع ترین روش های جابجایی کالا ومسافر است که برای مسافت های طولانی و صرفه جویی در زمان انتخاب مناسبی است .حمل و نقل هوایی برای باربری کالاهای سبک و کم حجم وکالاهای ارزشمند انتخاب مناسبی است.بعلاوه حمل و نقل هوایی بهترین روش حمل و نقل ، برای حمل مواد فاسد شدنی است که باید زود به مقصد برسند.این روش یکی از پرهزینه ترین روش های حمل و نقل کالا و مسافر بشمار میرود.

گروه تجاری چاینا پرایس24

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل آبی بهترین روش برای جابجایی کالاهای حجیم و بزرگ در مسافت های طولانی است.امروزه حجم عظیمی از صادرات و واردات از طریق حمل و نقل دریایی و کشتی انجام می شود، به گونه ای که بدون حمل و نقل دریایی صادرات و واردات کالا ها با حجم زیاد غیر ممکن خواهد بود.سرعت باربری حمل و نقل دریایی نسبت به سایر روشها کمتر است امروزه تاجران این روش را به عنوان ارزانترین روش برای حمل و نقل کالا میدانند چراکه این روش سود بیشتری را برای وارد کننده در فروش کالا رقم خواهد زد.

گروه تجاری چاینا پرایس 24

حمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی یکی از روش های حمل ونقل کالا و مسافر است که از وسایل نقلیه متعددی نظیر: کامیون – تریلی – وانت – نیسان – خاور و غیره برای جابجایی انواع کالا استفاده میشود.
حمل و نقل زمینی یکی از متداول ترین روشهای جابجایی است که برای مسافت های کوتاه مناسب تر است.

شما می توانید از توان و تجربه و رویکردی صادقانه که ما در حمل و نقل داریم بهره مند گردید. در وقت و پول خود صرفه جویی نمایید و از تجربه و توانایی ما در جابجایی محموله های خود استفاده فرمایید .

G-865CV083QL

منوی اصلی