قوانین عمومی و بسیار مهم و تماما لازم الاجرا

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی چایناپرایس۲۴ ملاحظه‌ فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت چایناپرایس۲۴ هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات چایناپرایس۲۴ است.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین چایناپرایس۲۴ از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های چاینا پرایس۲۴ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های چایناپرایس۲۴ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات چایناپرایس۲۴ اقدام کند.
همچنین از آنجا که چایناپرایس۲۴ یک وب‌سایت عمده فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت چاینا پرایس۲۴ یا وب‌سایت های معتبر خارجی موجود در وب‌سایت توسط واردکنندگان و تجار رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی واردکنندگان مستقیما با چایناپرایس۲۴ همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین خریداری کرده و به فروش می‌رسانند.
منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت عمده فروشی چایناپرایس۲۴ عرضه کرده، و به فروش می رساند.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است و وب‌سایت چایناپرایس۲۴ هیچ گونه مسئولیتی در خصوص کیفیت ، کميت، زمان و مکان معامله شما ندارد .

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که فروشنده در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های مشتری است که شرکت چایناپرایس۲۴ امکان بررسی و تایید آنها را بدون همکاری فروشنده ندارد و چنانچه شخص حقیقی يا حقوقی توسط تیم بازرگانی چایناپرایس۲۴ احراز هویت شود نماد verified مقابل نام کمپانی قرار خواهد گرفت ، نکته مهم حتی اگر شخص یا شرکتی دارای نماد verified باشد و خریدار بدون ثبت قرارداد خود در دفاتر ما اقدام به معامله کند چایناپرایس۲۴ هیچ گونه مسئولیتی در قبال بروز هرگونه اختلاف طرفین و مشکلات طرفین ندارد .‌

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات چاینا پرایس 24 دات کام اقدام کند.
همچنین از آنجا که چاینا پرایس 24 دات کام یک وب‌سایت پردازش سفارش بر اساس درخواست مشتری آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است..
– در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و چاینا پرایس 24 دات کام تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف مدت مشخص تامین کند، درصورت عدم تامین کالا اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.
– در شرایط خاص و تعطیلی سراسری در کشور ایران یا مبدا کشور که سفارش از آن تهیه می شود به مدت زمان سفارش اضافه خواهد شد.
– در صورتی که کالا در گمرک به هر دلیلی متوقف شود چاینا پرایس 24 دات کام تمامی تلاش را برای ترخیص آن انجام خواهد داد اما تضمینی بابت محاسبه زمان آن به علت فرایند پیچیده گمرک وجود ندارد.
– چنانچه کالای سفارش داده با اطلاعات غلط و یا گمراه کننده مشتری چاینا پرایس 24 دات کام باشد کالا به هیچ عنوان مرجوع نمی گردد..
-تنها کالایی مرجوع می گردد که از لحاظ مشخصات ابراز شده مشتری از سوی چاینا پرایس 24 دات کام به اشتباه تهیه و تامین گردد.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

در صورت استفاده از هر یک از خدمات چایناپرایس۲۴، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
چایناپرایس۲۴ محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی Chinaprice24.com است.
ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت Chinaprice24.com سایت اینترنتی Tehran-Shenzhen.com تنها وبسایت های رسمی ما هستند .

– کاربران باید هنگام ثبت نام و ایجاد پنل فرم اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، کاربر در هنگامی که خریدار قصد انجام سفارش رسمی داشته باشد قادر به تغییر در اطلاعات خود نمی‌باشد . بنابراین بروز هر گونه مشکل در خصوص درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت اشتباه توسط مشتری، و یا خریدار بر عهده طرفین میباشد و چایناپرایس۲۴ هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات نادرست ندارد .
چنانچه مایل به انجام معامله ای هستید و در خصوص اطلاعات فروشنده یا مشتری دچار شک و تردید هستید میتوانید از طریق تیم پشتیبانی چایناپرایس۲۴ و راه های ارتباطی در وب‌سایت ما با پرداخت هزینه ای اندک تاییده فروشنده خود را دریافت نمایید .
چایناپرایس۲۴ با دارا بودن نماینده های مستقل در شهر ها و کشورهای تحت پوشش خود می‌تواند خدمات شایان ذکری را به شما ارائه دهد و تجارتی ایمن و پر سود برای شما به ارمغان بیاورد .

نکته :

کاربری هر مشتری شامل نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، فروشگاه‌‌های اینترنتی مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهد بود. لذا چایناپرایس۲۴ این حق را دارد که در صورت بروز تخلف و یا شکایت از فروشنده ای پنل فروشنده متخلف را بدون نیاز به هماهنگی و بدون نیاز به استرداد مبلغ غیر فعال کند .
لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است.

همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.
– امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون تومان است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

چایناپرایس۲۴ ممکن است به صلاحدید خود مزایا و هزینه عضویت در برخی بخش ها را کم یا زیاد کند.

خاتمه/ فسخ عضویت:

چایناپرایس۲۴ مجاز است بدون اطلاع قبلی عضویت در کاربران این سرویس را که اصول اخلاقی و شرعی و همچنین قوانین جمهوری اسلامی ایران را در خصوص فعالیت در بستر وبسایت و اینترنتی میباشد را رعایت نمی‌کنند به صلاحدید خود و بدون نیاز به استرداد وجه لغو کند. در صورت بروز موارد نقض شامل این تعهدات یا هر قانون قابل اجرا، کلاهبرداری یا سوءاستفاده از عضویت یا آسیب و ضرر رساندن به چایناپرایس۲۴ و یا سایر کاربران، عضویت لغو می‌شود و هزینه آن مرجوع نخواهد شد.

قانون صالح:

این شرایط مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران اجرا و تفسیر می‌شود. در صورت بروز هرگونه اختلاف، ادعا، مغایرت یا مناقشه که به هر نحوی با شرایط قرارداد مرتبط باشد، از جمله این که مسئله مرتبط با عضویت کاربر در چایناپرایس۲۴ یا مربوط به کالا یا خدمات ارائه شده توسط چایناپرایس۲۴ باشد یا موجودیت، اعتبار، تفسیر، اجرا، نقض یا خاتمه یا هرگونه اختلاف در رابطه با هرگونه تعهدات غیر قراردادی نشات گرفته از آنها، مراجع صالح، دارای صلاحیت رسیدگی به آن هستند. ( با قبول این شرایط حق مراجعه و شکایت رو از خود سلب و ساقط مینماید. )

محتوا:

چایناپرایس۲۴ تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است چایناپرایس۲۴ تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط تأمین کنندگان کالا دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
وب ‏‌سایت چایناپرایس۲۴ هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد.
سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت چایناپرایس۲۴ تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت چایناپرایس۲۴ ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با بیزینس شما باشد.
©️ کلیه محتویات سایت چایناپرایس۲۴ شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت چاینا پرایس۲۴ تعلق دارد.

نمایندگی:

چایناپرایس۲۴ در صدد است جهت اختصاص نمایندگی های فعال و با تجربه در اقصی نقاط جهان فعالیت خود را بهبود و گسترده تر نماید لطفاً در صورت تمایل به همکاری درخواست خود را به آدرس زیر [email protected] روابط عمومی چایناپرایس۲۴ ارسال نمایید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، چاینا پرایس 24 دات کام هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
چاینا پرایس 24 دات کام خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه مشکل، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید

G-865CV083QL

منوی اصلی