حمل و نقل دریایی از چین به دبی

حمل و نقل دریایی از چین به دبی

حمل و نقل دریایی از چین به دبی را می توان از طریق FCL (بار کامل کانتینر) یا LCL (کمتر از بار کانتینر) انجام داد.

حمل و نقل دریایی از چین به دبی

حمل و نقل دریایی از چین به دبی ،در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی گروه تخصصی چاینا پرایس ۲۴ دفتر فعال در کشور چین شهر شنزن Shenzhen ، با هدف کمک به خرید و واردات کالاها از چین در صنعت و فناوری را راه اندازی نموده‌ایم که همواره خدماتی همچون منبع یابی، حمل و ترانزیت، حواله ، ترخیص ، تنظیم و ثبت سفارش ارائه می‌دهد. جهت مشاهده محصولات دیگر به صفحه اصلی سایت Chinaprice24.com  مراجعه فرمایید و جهت خرید محصولات به صفحه تماس با چاینا پرایس ۲۴  مراجعه فرمایید.

اگر زمان باعث نگرانی نیست و اگر به دنبال حمل و نقل با حجم بیشتر هستید، حمل و نقل دریایی به دلیل مقرون به صرفه بودن در مقایسه با حمل و نقل هوایی ترجیح داده می شود.  حمل و نقل دریایی از چین به دبی را می توان از طریق FCL (بار کامل کانتینر) یا LCL (کمتر از بار کانتینر) انجام داد.

حمل FCL زمانی در نظر گرفته می‌شود که حجم کالا برای پر کردن یک ظرف کامل ۲۰ فوتی یا ۴۰ فوتی کافی باشد.  در این مورد، FCL می تواند مقرون به صرفه باشد.FCL همچنین در مقایسه با محموله های LCL سریعتر است – زیرا شما کانتینرها را منحصراً برای خود دارید.

در ادامه :

حمل LCL زمانی در نظر گرفته می‌شود که کالاهای شما در یک کانتینر با فضای دیگری مشترک باشد. زمانی که محموله های شما از نظر اندازه کوچکتر  هستند و حجم کالاهای شما برای پر کردن یک کانتینر کافی نیست، LCL در نظر گرفته می شود.   این مقرون به صرفه است، زیرا فقط برای فضایی که اشغال می کنید هزینه دریافت می کنید.  توجه به این نکته ضروری است که معمولاً رسیدن به LCL در مقایسه با FCL به زمان بیشتری نیاز دارد – زیرا به حمل و نقل، تثبیت، تحکیم زدایی و تدارکات اضافی نیاز دارد.

برای هر یک از محموله‌های آتی خود از چین به دبی یا امارات، با ما تماس بگیرید.

چه زمانی حمل و نقل دریایی را انتخاب کنیم؟

مقرون به صرفه بودن در پرداخت – در مقایسه با حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی نسبتاً مقرون به صرفه است، به خصوص در مواردی که وزن کالا بیش از ۳۰۰ کیلوگرم باشد. انتخاب FCL یا LCL بسته به اندازه، حجم و نوع کالایی که به دنبال ارسال آن هستید، هزینه بسیار کمتری برای شما خواهد داشت.

در ادامه :

زمان ترانزیت نگران کننده نیست – بسته به بندر دریایی و انتخاب شما برای حمل و نقل، حمل و نقل دریایی از چین به دبی معمولاً بین ۲۰ روز تا ۳۸ روز طول می کشد. بیش از ۲۰ بندر دریایی در چین وجود دارد.  هنگامی که محموله شما حساس به زمان نیست، بسیار حساس است و باید در اسرع وقت تحویل داده شود، حمل و نقل دریایی باید بهترین گزینه باشد.

کالاها سنگین یا با حجم بالا هستند – برای کالاهایی که از نظر حجم و اندازه سنگین‌تر هستند یا باید به صورت فله ارسال شوند، حمل و نقل دریایی باید ترجیح داده شود.

حمل و نقل دریایی از چین به دبی

این مطلب توسط گروه تجاری چایناپرایس۲۴ گردآوری و منتشر شده است، بازنشر با ذکر منبع بلامانع است.

چگونه شرکت چاینا پرایس۲۴  می تواند واردات از چین به دبی را تسهیل کند؟

برای واردات از چین به دبی، مهم است که بدانید که چه حالتی باید انتخاب کنید و همچنین فرآیند ترخیص کالا از گمرک را نیز مشخص کنید.  دانستن مدارک مورد نیاز برای فرآیند ترخیص کالا از گمرک و آماده بودن آنها برای جلوگیری از هرگونه تاخیر یا ضرر در روند ترخیص کالا از اهمیت بالایی برخوردار است.  یک حمل و نقل بار مانند  Chinaprice24 دارای تجربه گسترده و زمینی برای واردات محموله از چین به دبی است و می تواند بر اساس نیاز لجستیکی شما مناسب ترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهد.  همچنین می‌توانید از فورواردر خود درخواست کنید تا برای شما قیمت‌های حمل‌ونقل هوایی و دریایی را دریافت کند و انتخاب کند که کدام یک مناسب‌تر است.

مهمترین فعالیت بخش فروش در مجموعه چایناپرایس۲۴، در زمینه های فروش عمده قطعات الکترونیک،‌ ابزار آلات و ‌تجهیزات آزمایشگاهی و نرم افزارهای برق و الکترونیک و دیگر کالاها متمرکز شده است.

دفتر فعال در کشور چین شهر شنزن خدماتی همچون منبع یابی، حمل و ترانزیت، حواله ، ترخیص ، تنظیم و ثبت سفارش ارائه می‌دهد.برای اطلاع از قیمت های به روز کلیه محصولات، از طریق راه های ارتباطی که در سایت Chinaprice24.com قرار داده شده است ارتباط برقرار کنید.

گروه بازرگانی چاینا پرایس۲۴ آماده پاسخگویی و استعلام قیمت در ۲۴ساعت شبانه روز و هفت روز هفته میباشد.

پیشنهادات

کالاها سنگین یا با حجم بالا هستند – برای کالاهایی که از نظر حجم و اندازه سنگین‌تر هستند یا باید به صورت فله ارسال شوند، حمل و نقل دریایی باید ترجیح داده شود.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    G-865CV083QL

    منوی اصلی