حواله یوان به چین توسط چاینا پرایس۲۴

گرچه امروزه ارسال پول به چین از آنچه در گذشته بوده است آسان تر است ، اما با این وجود موانع زیادی برای اطمینان از ایمنی و مقرون به صرفه بودن وجود دارد.

حواله یوان به چین

یافتن بهترین روش برای انتقال پول به چین نیاز به در نظر گرفتن چندین فاکتور دارد ، از جمله سهولت معامله ، سرعت ، هزینه و شفافیت فرآیند.
روش های زیادی برای ارسال پول به چین وجود دارد که ما در اینجا مجال گفتگو و بحث نداریم – در حقیقت ، پوشش همه آنها صدها صفحه خواهد بود

هر پرداخت مرزی به نرخ ارز و هزینه پردازش بستگی دارد ، اما ارسال سریع پول در چین نیاز به درک کاملی از روند کار دارد.

یوان ویچتی

انتقال و خدمات مالی در نرم افزار ویچت با بالاترین سرعت و در کسری از ثانیه انجام می شود. ارائه خدمات در وی چت آسان است به صورتی که برای پرداخت یک صورت حساب فقط اسکن کردن بارکد آن کافیست و همچنین از نظر امنیت در بالاترین سطح قرار دارد.

یوان علی پی

برای استفاده از درگاه Alipay در هنگام خرید شما میتوانید : 1.کد QR را اسکن کنید و به صفحه پرداخت علی پی وارد شوید و یا 2. با وارد شدن به حساب کاربری از طریق صفحه پرداخت Alipay عملیات مالی خود انجام دهید.

یوان شرکتی

مزایا امنیت درخرید و معلاملات تجاری معایب • اعمال مالیات بر فروش بر حساب های شرکتی که گاها هزینه خرید مشتریان را بین ۵ الی ۲۰ درصد افزایش می دهد. • زمان انجام حواله های شرکتی طولاتی تر می باشد. • کارمزد بیشتر نسبت به حواله های شخصی

یوان شخص

۹۵ درصد حواله های یوان که مابین تجار ایرانی تجار چین انجام میشود در قالب حواله های شخصی میباشد . مزایا • انتقال سریع یوان و انجام حواله • عدم اعمال مالیات بر فروش بر حساب های شخصی چین • کارمزد بسیار کم و گاها صفر

حواله یوان

حواله RMB یا حواله یوان که بازرگانان ایرانی معمولا از این اصطلاح در تجارت با چین استفاده می‌کنند. در واقع حواله RMB همان حواله یوان است که وقتی صحبت از ارسال پول به چین برای واردات کالا باشد به‌کار می‌رود.

یوان دیجیتال

یوان دیجیتال که e-CNY، RMB دیجیتال و یا پرداخت الکترونیکی ارز دیجیتال (DC / EP) نیز نامیده می‌شود، شکلی مجازی از رنمینبی (واحد پول رسمی چین) است که توسط بانک چین صادر می‌شود. e-CNY، جایگزین رنمینبی نیست

انجام امور حواله جات

چاینا پرایس 24

رتبه بندی دبی در سطح جهانی

حواله دلار و یورو

در حال حاضر مجموعه‌ها و صرافی‌های زیادی هستند که اقدام به انجام حوالجات دلار و یورو به اقصی نقاط جهان کرده‌اند. بر اساس شرایط هر یک از این مجموعه‌ها لازم است فاکتور و حساب مقصد به همراه کد swift را در دست داشته باشید.

حواله یوان

حواله یوان مربوط به حواله های ارزی چین است. برای انجام این حواله‌ها لازم است شماره حساب مقصد Abc bank را داشته باشید. چنانچه به این شماره دسترسی نداشته باشید، نیاز است شماره حساب حتما با کارشناسان مربوطه چک شود.

حواله درهم

حواله های ارزی درهم و ارسال آن هم به صورت اسکناس و هم به صورت بانکی قابل انجام است. در این روش نیز زمان کمی برای نشستن پول در نظر گرفته شده است و معمولا کارمزدی هم ندارد.

خدمات پی پال (PayPal)

با استفاده از این سیستم پرداخت می‌توان از سایت‌های خارجی و فروشگاه‌های آنلاین خارجی تا حداکثر هزار دلار خرید کرده و مبلغ آن را به صورت اینترنتی و از طریق این سامانه‌ی مطمئن، پرداخت کنید.

گروه تجاری چایناپرایس24

انجام امور حواله جات

G-865CV083QL

منوی اصلی