مهاجرت به چین

مهاجرت به چین

مهاجرت به چین ، شرکت چاینا پرایس ۲۴ با داشتن دفاتر در تمامی استانهای کشور، تامین کننده مستقیم نیازهای وارداتی تولید‌کنندگان و متخصصین داخلی میباشد. همچنین از طریق حمل و نقل هوایی و دریایی از چین به دوبی به صورت door to door همراه همیشگی شماست . همچنین خدمات حواله یوان به صورت حساب به حساب، حواله یوان از طریق وی چتی و حواله یوان از طریق alipay ارائه میشود.

در ادامه :

دراین قسمت شرکت بازرگانی چایناپرایس۲۴ اطلاعاتی در مورد مهاجرت به چین – واجد شرایط بودن، فرصت های شغلی و نحوه درخواست به این کشور را در اختیار شما همراهان قرار میدهد. چین دارای تاریخ غنی است و به تعادل بین آداب و رسوم غربی و سنت های شرقی می بالد. این کشور سومین کشور از نظر وسعت و بزرگ‌ترین کشور از نظر جمعیت است که کاملاً همگن نیست. جمعیت چین را می توان به تعدادی از گروه های قومی کوچکتر از جمله 55 اقلیت قومی طبقه بندی کرد. مهاجرت به چین خیلی آسان نیست اما امکان پذیر است. پس اگر قصد مهاجرت به چین و اقامت در این کشور زیبا را دارید ادامه مطلب را بخوانید.

خرید آنلاین / خرید از علی اکسپرس /تائو بائو / جی دی
خرید بدون واسطه با چایناپرایس۲۴

بازدیدهای کوتاه مدت از چین

هر کسی که بخواهد از سرزمین اصلی چین بازدید کند نیاز به ویزا دارد. در بیشتر موارد، برای درخواست اقامت دائم یا شهروندی نیز، متقاضی باید چند سالی را در چین با ویزا سپری کرده باشد. مقررات ویزای چین بسیار سختگیرانه است و شرایط واجد شرایط بودن به ملیت متقاضی بستگی دارد. درخواست ویزا باید شخصاً توسط متقاضی یا هر شخص دیگری از طرف متقاضی درخواست شود. درخواست های ارسال شده از طریق پست پذیرفته نمی شود. انواع مختلفی از ویزاها وجود دارد که ممکن است برای آنها درخواست شود. آنها عبارتند از:

ویزای توریستی:

ویزای توریستی یا ویزای L به گردشگر اجازه می دهد تا آزادانه به اکثر نقاط چین سفر کند. این ویزا تا 2 سال اعتبار دارد.

ویزای تجاری:

دو نوع ویزای تجاری وجود دارد. ویزای نوع M به متقاضیان برای فعالیت های تجاری و ویزای نوع F به متقاضیانی که برای تبادلات فرهنگی یا علمی، تورهای مطالعاتی، تحقیق، سخنرانی، و غیره از چین بازدید می کنند اعطا می شود. این ویزا معمولاً 3 ماه اعتبار دارد.

ویزای دانشجویی:

دانشجویانی که برای مطالعاتی که کمتر از 6 ماه طول می کشد از چین بازدید می کنند می توانند برای ویزای X2 اقدام کنند. دانشجویانی که بیش از 6 ماه در چین خواهند بود می توانند برای ویزای X1 اقدام کنند.

ویزای کار:

ویزای کار یا ویزای Z باید توسط شرکتی که متقاضی را استخدام می کند حمایت مالی شود. این ویزا 30 روز پس از ورود متقاضی به چین معتبر است. پس از این، متقاضی باید برای مدت قرارداد خود مجوز اقامت موقت دریافت کند.

ویزای ترانزیت:

این ویزا برای متقاضیانی صادر می شود که در مسیر عبور از چین به مقصد نهایی خود هستند. این ویزای G نیز شناخته می شود.

خرید عمده از چین | حمل فوری بدون واسطه و با کمترین قیمت
چایناپرایس۲۴

مهاجرت به چین

معیارهای واجد شرایط بودن برای اقامت دائم در حالی که هر کسی می تواند برای مدت کوتاهی از چین بازدید کند، همه نمی توانند اقامت دائم چین را دریافت کنند. اگر قصد مهاجرت به چین را دارید، این امر ضروری است که متقاضی باید حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشد او باید حداقل به مدت 5 سال با یک شهروند چینی یا یک مهاجر با اقامت دائم ازدواج کرده باشد. او همچنین باید حداقل 9 ماه از هر یک از این 5 سال را در چین زندگی کرده باشد.

او باید حداقل برای 3 سال متوالی سرمایه گذاری مستقیم در بخش های خاصی از اقتصاد چین انجام داده باشد.

او باید یک شغل تمام وقت در سطح دانشیار، دستیار مدیر کل، دستیار محقق و مدیر کارخانه یا بالاتر داشته باشد او باید کمک برجسته ای به چین می کرد.

او باید یک فرزند مجرد زیر 18 سال با والدینی باشد که شهروند چین یا مهاجر با اقامت دائم هستند.

او باید بالای 60 سال سن داشته باشد و فقط بستگانش در چین باشد. او همچنین باید حداقل 9 ماه از سال را در چین سپری می کرد.

علاوه بر این، متقاضی نباید سابقه کیفری داشته باشد و باید قوانین چین را رعایت کند. او باید از نظر مالی ثبات داشته باشد و مکانی امن برای زندگی در چین داشته باشد. متقاضی نیز باید از سلامت خوبی برخوردار باشد.

خرید عمده و خورد ازچین + مشاوره رایگان
چایناپرایس۲۴

مهاجرت به چین – نحوه درخواست اقامت دائم

در صورتی که متقاضی دارای هر یک از شرایط فوق باشد، می تواند برای اقامت دائم اقدام کند. ابتدا متقاضی باید فرم درخواست را تکمیل و ارسال کند. این درخواست باید به شهرستان یا دفتر شهر اداره امنیت عمومی شهرداری که مستقیماً زیر نظر دولت مرکزی است ارائه شود. درخواست می تواند شخصاً توسط متقاضی یا توسط شخص ثالث ارسال شود.شخص ثالثی که درخواست را ارائه میدهد باید ازشخص متقاضی وکالت داشته باشد.

گواهی های زیر باید به درخواست متقاضی ضمیمه باشد :

گذرنامه معتبر متقاضی

گواهی تضمین سلامت توسط یک سازمان پزشکی که توسط سفارت و کنسولگری چین یا بخش قرنطینه بهداشت چین تأیید شده است.

گواهی تایید شده توسط کنسولگری/سفارت که سابقه کیفری پاک متقاضی را ثابت می کند.

چهار عدد عکس جدید در اندازه پاسپورت

وسایر اسنادی که واجد شرایط بودن متقاضی را اثبات می کند.

هزینه درخواست 1500 RMB برای هر متقاضی و هزینه مجوز اقامت دائم خارجی 300 RMB نیز قابل پرداخت است.

واردات کالا ازچین/خرید از چین و دبی/خرید از سایتای خارجی با چایناپرایس۲۴

زمان صرف شده برای پردازش برنامه

از روزی که درخواست مهاجرت چین ارسال شود تا رسیدگی به آن 6 ماه طول میکشد. در این مدت تمامی مدارک متقاضی بررسی و تایید می شود. سپس درخواست برای تایید به وزارت امنیت عمومی ارسال می شود. در صورت تایید، به متقاضی اجازه اقامت دائم خارجی داده می شود.
اگر متقاضی در زمانی که خارج از چین است برای اقامت دائم ثبت نام کرده باشد، باید با ویزای D وارد چین شود و پس از 30 روز پس از ورود به چین، مجوز اقامت دائم خارجی را دریافت کند.

اعتبار مجوز اقامت دائم خارجی

برای حفظ مجوز اقامت دائم خارجی، متقاضی باید حداقل سه ماه در سال را در چین بگذراند. در مدت 5 سال، دارنده مجوز باید حداقل یک سال را در چین سپری کرده باشد. مجوز اقامت دائم خارجی که به یک مهاجر بالغ اعطا می شود به مدت 10 سال اعتبار دارد. در مورد افراد صغیر 5 سال اعتبار دارد. مهاجر می تواند 1 ماه قبل از انقضای گواهینامه برای تمدید آن اقدام کند.

دفتر فعال گروه تخصصی چایناپرایس۲۴ آماده ارائه خدمات ازجمله خرید ، منبع یابی، واردات کالا ، حمل و ترانزیت ، ترخیص ؛ تنظیم قرارداد ، ثبت سفارش و … میباشد‌.با ما در تماس باشید. این‌مطلب توسط گروه تجاری چایناپرایس۲۴ تهیه وتنظیم شده است، کپی با ذکر منبع بلامانع است.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    G-865CV083QL

    منوی اصلی