معرفی محبوبترین مرکز خریدهای دبی

معرفی محبوبترین مرکز خریدهای دبی

دبی فهرست بلندبالایی از مراکز خرید برای انواع مصرف کنندگان دارد.

معرفی محبوبترین مرکز خریدهای دبی

معرفی محبوبترین مرکز خریدهای دبی ، شرکت چاینا پرایس ۲۴ با داشتن  دفاتر  در تمامی استانهای  کشور، تامین کننده مستقیم نیازهای وارداتی تولید‌کنندگان و متخصصین داخلی میباشد. همچنین از طریق حمل و نقل هوایی و دریایی از چین به دوبی به صورت door to door همراه همیشگی شماست . همچنین خدمات حواله یوان به صورت حساب به حساب،حواله یوان از طریق وی چتی و حواله یوان از طریق alipay ارائه میشود.

دبی مال و مرکز خرید امارات محبوب ترین مکان های خرید در امارات هستند.

معرفی محبوبترین مرکز خریدهای دبی

دبی فهرست بلندبالایی از مراکز خرید برای انواع مصرف کنندگان دارد.  دبی مال و مرکز خرید امارات محبوب ترین مکان های خرید در امارات هستند.  مراکز خرید، بازارها و مراکز فروش با اندازه متوسط ​​تا کوچک وجود دارند که به ناوگان خرید دبی اضافه می‌شوند.

جهت دریافت مشاوره و خدمات با گروه تجاری بازرگانی چایناپرایس۲۴ تماس حاصل فرمایید.

دبی مال

دبی مال دومین مرکز خرید بزرگ در سراسر جهان است.  این یک بخش اساسی از مرکز شهر دبی با تقریبا ۱۲۰۰ فروشگاه خرده فروشی است. دبی مال همچنین دارای دو فروشگاه بزرگ و ۲۰۰ فروشگاه غذا و نوشیدنی است. این مرکز خرید دارای یک هتل ۵ ستاره مجاور با ۲۴۴ اتاق و ۴۴۹ اقامتگاه خدماتی است. با بیش از ۷۰ فروشگاه لوکس، برندهای مختلف مد روز را ارائه می دهد.

مرکز خرید امارات

مرکز خرید امارات یک اقامتگاه خرید است که در مرکز دبی واقع شده است.  این خانه بیش از ۶۳۰ برند در زمینی به مساحت تقریبی ۲۳۳۴۶۷ متر مربع است.  این مکان دارای فروشگاه های بزرگ، بوتیک های مد و سبک زندگی، و مناطق الکترونیکی است. همچنین بیش از ۸۰ برند لوکس را پوشش می دهد.  مانند دبی مال، مرکز خرید امارات نیز دو هتل مجلل مجاور دارد.  این شامل مرکز خرید کمپینسکی امارات و مرکز خرید شرایتون دبی از هتل امارات است.  با این کار به یکی از مقاصد برتر در بین خانواده ها و دوستان تبدیل شد. این مرکز به عنوان پیشروترین مرکز خرید جدید در جهان شناخته شد.  این یکی از مراکز خرید با رتبه بالا بر اساس رتبه بندی فوربس است.

شرکت چاینا پرایس ۲۴ با داشتن  دفاتر  در تمامی استانهای  کشور، تامین کننده مستقیم نیازهای وارداتی تولید‌کنندگان و متخصصین داخلی میباشد.

پیشنهادات

دهکده اوت لت

اگر به دنبال بهترین مکان برای به دست آوردن معاملات بزرگ در مورد اقلام مارک دار هستید، باید به The Outlet Village بروید.  این یک مرکز خرید با الهام از ایتالیا است که مملو از فروشگاه های برندهای لوکس است.  برندهایی مانند DKNY، Carolina Herrera، Coach، Roberto Cavalli برخی از معدود یافت شده در این مرکز خرید هستند. زمانی که به دنبال اجناس مارک دار با قیمت بسیار ارزان هستید، بهترین مکان برای شروع است.  قیمت محصول اغلب با قیمت کسر شده تا ۵۰٪ است.

دبی اوت لت مال

برای یک قیمت فوق العاده با تخفیف، می توانید به مرکز خرید اوت لت دبی بروید.  این مکان برای برندهایی مانند هاروی نیکولز، بوتیک ۱ و بلومینگ‌دیل معروف است.  از زمانی که این مرکز خرید اقلام فصل گذشته را دریافت می کند، سهام این مارک ها ارزان ترین هستند.  سایر برندهای رده بالا که می توانید بررسی کنید Stella McCartney، Givenchy و Tods هستند.

بازگفت

Retold خریدهای دست دوم را تبلیغ می کند، بنابراین قیمت ها پایین است.  سیان رولندز Retold را برای تشویق مردم به عملی بودن در سرمایه گذاری های خود تاسیس کرد.  همچنین با انتخاب محصولات بادوام و خوش ساخت از خرید عاقلانه حمایت می کند.  به این ترتیب مردم می توانند بیشتر صرفه جویی کنند و از تولید انبوه جلوگیری کنند.  آگاهی زیست محیطی را ارتقا می دهد و به کاهش زباله های خرده فروشی و مد کمک می کند.

گاردروب

مرکز خرید Garderobe برای فروش برندهای متعلق به قبل مانند Chanel، Alexander McQueen، Dior و غیره مشهور است.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    G-865CV083QL

    منوی اصلی