خرید عمده از چین

گروه تجاری چاینا پرایس24

برای خرید از چین بدون واسطه کافی است تا با متخصصان چایناپرایس 24 تماس حاصل کنید. به این صورت تمام واسطه ها را حذف کرده اید. گروه تجاری چاینا پرایس 24 با سالها تجربه در زمینه خرید از این کشور و دارا بودن دفتر در مقصد منابع و تامین کننده های خوبی می شناسد و می تواند برای هر محصولی به راحتی منبع یابی کند.

Contact

روش خرید از چین

Strategy

خرید مستقیم از فروشگاه های چینی

این روش مزایا و معایب خود را دارد. اما بهترین مزیت آن این است که کیفیت محصول را از نزدیک مشاهده می کنید. البته باز هم سود جویانی هستند که نمونه با کیفیت معرفی کنند اما جنس نامرغوب تحویل مشتری دهند. از معایب این روش هم می توان به این نکته اشاره کرد که باید مسافتی طولانی طی کنید زبان چینی بدانید و تامین کننده مناسب پیدا کنید

Design

خرید از سایت های چینی

این روش نسبت به روش قبلی به خاطر اینکه به صورت آنلاین است بسیار آسان تر به نظر می رسد. اما مهم ترین نکته در این روش پیدا کردن تامین کننده مناسب محصولتان است.

Development

خرید از چین توسط چایناپرایس 24

آسان ترین و مطمئن ترین راه این است که کار خرید کالا از چین را به گروه تجاری چایناپرایس24 بسپارید. تا با خیالی آسوده صفر تا صد خرید محصول شما را با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهند. در این روش نه دردسر سفر را خواهید داشت نه پیدا کردن تامین کننده و حتی حمل و نقل و ترخیص کالا که در نهایت برای شما ارزان تر و اقتصادی تر تمام خواهد شد. حتی در حصوص ارسال حواله یوان به چین شما را نیز کمک خواهد کرد.

گروه تجاری

چایناپرایس 24

خرید عمده از چین | واردات عمده از چین

دفتر تهران

آدرس دفتر تهران

پاسداران خیابان گل نبی نرسیده به شریعتی پلاک ۵۰
تلفن شرکت: 02122874553
تلفن همراه: 09124026055

تماس مستقیم از طریق واتس اپ یا ویچت با دفتر چین
008613631652402

شبکه های اجتماعی

G-865CV083QL

منوی اصلی