پنل چند فروشندگی شرکت بازرگانی چاینا پرایس 24

چرا فروش در چایناپرایس 24

پیوستن به یک فروشگاه که نزدیک به 50 میلیون مشتری دارد

هزینه های کم

پلت فرم چاینا پرایس۲۴ دارای اجرای عالی سفارش است که این ویژگی‌ها، همراه با تعهد Chinaprice24.com به کاهش هزینه‌ها برای مشتریان و در عین حال بهبود بازده، دلایل کلیدی هستند که همچنان انتخاب بسیاری از تجار برای بهترین خرید و فروش آنلاین است.

بیشتر بدانید

پنل کاملا حرفـه ای

چرا از پلت فرم چاینا پرایس۲۴ استفاده کنیم؟
پلت فرم های مختلف، در حال حاضر بخش مهمی از تجارت آنلاین را در اکثر جنبه‌های زندگی و بخش کلیدی – از شرکت‌ها گرفته تا دولت ها به خود اختصاص داده است.

بیشتر بدانید

پشتیبانی 24 ساعته

همانطور که کسب و کار شما در پلت فرم اختصاصی چاینا پرایس ۲۴ رشد می کند، یک سوال وجود دارد که هر پلت فرم فروش توسط تيم پشتیبانی خود باید به آن پاسخ دهد: این دلیلی برای گسترش عملیات پشتیبانی چاینا پرایس۲۴ فراهم شده است .

بیشتر بدانید

چطور کار می کند

فروش محصولات شما ، فقط در 4 مرحله

1

ثبت نام و افزودن محصول

۱ . از صفحه نخست وبسایت گزینه (پنل فروشندگان را کلیک کنید ) ۲ . گزینه (فروش خود را شروع کنید) در کادر روی صفحه نمایشگر خود را کلیک کنید . ۳ . چنانچه کاربر جدید هستید بر روی گزینه (عضویت )کلیک کنید . ۴ . ادرس ایمیل/ جی‌میل خود را وارد کرده و یک رمز عبور برای پنل خود وارد کنید . ۵ . چنانچه مشتری هستید گزینه اول و چنانچه فروشنده هستید گزینه دوم را انتخاب کنید ۶ . فرم پیش روی خود را با دقت تکمیل نمایید .
2

مشاهده سفارشات دریافتی

  • با ورود به پنل خود می‌توانید امکانات بی‌نظیری دریافت کنید. 1- مقدار فروش خود از زمان ایجاد پنل. 2- تعداد بازدید از محصولات شما .3- بررسی سفارشات خرید توسط مشتریان شما .4- امکان مشاهدات و نظرات بازدید کنندگان ۵ . اضافه و یا کسر کردن محصولات از پنل خود. 6- تعیین و تنظیم حراج و مزایده
3

بسته بندی و حمل آسان

  • حمل و نقل کالاها به روش های زیر امکان پذیر است.1- حمل و نقل کالا و ترخیص توسط فروشنده . 2-حمل و نقل کالا با فروشنده ترخیص با خریدار . 3- حمل و نقل کالا و ترخیص به عهده خریدار . 4- حمل و نقل کالا و ترخیص به عهده چاینا پرایس۲۴ ۵ - حمل و نقل کالا به عهده خریدار و ترخیص به عهده چایناپرایس۲۴ 6- حمل ونقل کالا به عهده چایناپرایس۲۴ و ترخیص به عهده خریدار/یا فروشندهشما میتوانید در هنگام درج اطلاعات محصولات یکی از این ۶ گزینه را انتخاب کنید .
4

دریافت پرداخت و رشد کسب و کار شما

  • چایناپرایس۲۴ جهت رفاه حال شما عزیزان با بهره گيري از برترین صرافی های فعال در داخل و خارج از کشور می‌تواند پرداختی سریع بدون ریسک و کم هزینه برای شما عزیزان چه به عنوان خریدار و چه به عنوان فروشنده یاری رساند . جهت دریافت اطلاعات بیشتر گزینه حواله جات را در صفحه نخست کلیک کنید .

ارسال به تمامی نقاط جهان

بازرسی کالا از مبدا تا مقصد

پشتیبانی 24 ساعته و انجام حواله جات ارزی بدون کارمزد
5
هزینه ثبت نام
5%
هزینه نهایی

با چاینا پرایس 24 صاحب فروشگاه خود شوید.

ارسال ایمیل و اطلاع از حراجی های داخلی و خارجی

 ما با داشتن کارگزاران مستقر در کشورهای چین، دبی و ترکیه تمام فرایند تجارت آنلاین را مورد بررسی قرار دادیم که شامل تحقیقات عملی برای تعیین بهترین پلتفرمهای معاملاتی در این صنعت می شود.

گروه بازرگانی چایناپرایس 24 با استفاده از تجارب تیم تجاری خود و همچنین تحقیق و تفحص 4 ساله از افراد با سابقه با ایجاد پلتفرم اختصاصی خود امکانات بی نظیری در اختیار مشترکان قرار می دهد.

دیدگان فروشندگان

بهترین محصول فروشگاه

پرسش های متداول

در اینجا برخی از سوالات رایج در مورد پلتفرم چایناپرایس 24 وجود دارد

ساخت و گسترش کسب و کار در پلتفرم چایناپرایس 24 چگونه است؟

بسته به کسب‌وکارتان، CHINAPRICE24.COM راه‌های مختلفی را برای استقرار شرکت‌ها ارائه می‌کند ،از استخدام تا ایجاد سرنخ فروش. همانند سایر پلتفرم‌ها، باید ببینید که آیا ویژگی‌های تبلیغاتی CHINAPRICE24.COM برای شما منطقی است یا خیر.

در چایناپرایس۲۴ می‌توانید یک صفحه شرکت شخصی ایجاد کنید و یک جامعه آنلاین پیرامون آن ایجاد کنید و مشتریان و مشتریان بالقوه را به دنبال خود بیاورید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره (چایناپرایس۲۴ فروشنده شو ) به راهنمای رسمی آن مراجعه کنید.

به دنبال مشتری و یا تأمین کنندگان گشتن توسط این پلت فرم بسیار ساده و روان است ،و شما می توانید از شبکه برای ردیابی شرکت ها، افراد و فرصت های شغلی خاص استفاده کنید.
زمانی را صرف آشنایی با جزئیات ویژگی‌های جستجو کنید که به شما امکان می‌دهد در شبکه‌های افراد، شرکت‌ها و آگهی‌های شغلی تحقیق کنید.
برای ایجاد پنل فروش خود زمان بگذارید. اما مطمئن باشید که این کار را به روشی هوشمندانه انجام دهید.

چرا از پلتفرم چاینا پرایس۲۴ استفاده کنیم؟

پلت فرم های مختلف، در حال حاضر بخش مهمی از تجارت آنلاین را در اکثر جنبه‌های زندگی و بخش کلیدی – از شرکت‌ها گرفته تا دولت ها به خود اختصاص داده است.
چایناپرایس۲۴ راه‌های مختلفی را برای گسترش کسب و کارتان از طریق یافتن و برقراری ارتباط با متخصصان مرتبط در صنعت خود ارائه می‌کند. شما همچنین باید محتوای خود را ارسال کنید و تخصص خود را به طور منظم نشان دهید.

برای ایجاد فروشگاه باید چه کاری انجام دهم؟

. از صفحه نخست وبسایت گزینه (پنل فروشندگان را کلیک کنید )

۲ . گزینه (فروش خود را شروع کنید) در کادر روی صفحه نمایشگر خود را کلیک کنید .

۳ . چنانچه کاربر جدید هستید بر روی گزینه (عضویت )کلیک کنید .

۴ . ادرس ایمیل/ جی‌میل خود را وارد کرده و یک رمز عبور برای پنل خود وارد کنید .

۵ . چنانچه مشتری هستید گزینه اول و چنانچه فروشنده هستید گزینه دوم را انتخاب کنید

۶ . فرم پیش روی خود را با دقت تکمیل نمایید .
نکته: از آنجایی که پلت فرم چاینا پرایس۲۴ یک پلت فرم چند ملیتی میباشد حدالامکان جهت ثبت نام خود از حروف انگلیسی استفاده نمایید .
لطفا در نظر داشته باشید اطلاعات دقیق ثبت شود تا در صورت درخواست مشتری از احراز هویت فروشندگان مغایرتی صورت نگیرد .

۷ . تلفن همراه خود را با کد کشور محل بیزینس خود با دقت وارد کنید

۸ . از آنجایی که پلت فرم چاینا پرایس۲۴ جهت تجارت بین المللی ایجاد شده است حتما قسمت قوانین و ضوابط با دقت مطالعه گردد.

شما ثبت نام شدید به پنل خود خوش آمدید

هنوز سوالات بیشتری دارید؟ برای تماس با ما راحت باشید.

زمان شروع کسب درآمد است.

G-865CV083QL

منوی اصلی